lider avon

Myślisz o dodatkowych zarobkach bądź rozwoju osobistym? Sięgnij po więcej i zostań liderem Avon. To dodatkowe możliwości, w których możesz sprawdzić sama siebie i sięgnąć po dodatkowe pieniądze. W praktyce bycie liderem to zapraszanie innych osób do AVON po to aby mogły zamawiać dla siebie z rabatem bądź sprzedawać kosmetyki jako konsultantka Avon. 

Jak zostać liderem?

Aby zostać liderem Avon w pierwszej kolejności zarejestruj się jako konsultantka Avon. Złóż swoje pierwsze zakupy i skontaktuj się ze swoim opiekunem Avon, który wyjaśni jak zacząć. Możliwe są tutaj dwie formy współpracy: działalność gospodarcza lub umowa zlecenie.

Po podpisaniu odpowiedniej umowy, która do niczego Cię nie zobowiązuje możesz już działać.

zespół-avon
lider-avon

budowanie zespołu

Po podpisaniu umowy liderskiej otrzymasz z Avon dostęp do MyAvonOffice (MAO), w którym na bieżąco masz podgląd do tego co dzieje się w Twoim zespole. Zapraszaj inne osoby do Avon wykorzystując kanały, w których czujesz się pewnie. Może to być kontakt bezpośredni, Internet, bądź inne formy reklamy. Każdy pomysł jest dobry, a Twój może okazać się naprawdę skuteczny.

możliwości-zarobkowe

OSZCZĘDZAJ

Kupuj taniej swoje ulubione kosmetyki Avon bez żadnych zobowiązań

ZARABIAJ

Kupując taniej a sprzedając drożej (w cenie katalogowej) zarabiasz

KORZYSTAJ

Konto w AVON to także dostęp do dodatkowych ofert oraz wiele nagród.

program dla nowych liderów

Poniżej przedstawiamy szczegóły programu dla nowych liderów. Pamiętaj, że po rejestracji w AVON będziesz mogła zadać wszystkie pytania opiekunowi. Aby zostać liderem najpierw niezbędna jest zwykła rejestracja Avon. Następnie po złożeniu zamówienia i kontakcie z opiekunem wystarczy uruchomić konto lidera.

program dla nowych liderów